Firmamız Hakkında ;

Teknosoft Bilişim Hizmetleri ve Çözüm Merkezi 2014 Yılında Mustafa Kalburcu tarafından İzmir ‘de kurulmuştur. Bilişim ve Hizmet sektöründe 20 Yıllık Tecrübeye sahip olan Mustafa Kalburcu uzun yıllar İzmir’in köklü firmalarında Uzman Kadrosunda yer almış olup, son olarak Teknosa da Teknik Destek Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Amacımız Hizmet sektöründe fark yaratmaktır. Bireysel ya da Kurumsal ürünler konusunda oldukça tecrübeli olan firmamızda düşük maliyetle ve yüksek kalite ile tanışacaksınız.

Firmamız uzman kadrosu ile tüm Bilgisayar, Notebook ve çevre birimlerinin bakım – onarımı, Cep telefonu ve Tablet Bilgisayarların onarımı, Profesyonel Güvenlik Sistemleri , Kablolu ve Kablosuz Network kurulumu alanında hizmet vermekte olup tüm bu ürünlerin yedek parça temini konusunda siz müşterilerimize yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Firmamız ayrıca 120 sektörde varlık gösteren Program arşivi ile sektörün öncüsü konumunda bulunan Akınsoft Ticari Programların İzmir Bayisi olarak çalışmaktadır. Firmaların ihtiyacı olan ERP yazılım çözümleri konusunda Profesyonel ekibi ile yerinde analiz yaparak işlerinizi daha kolay ve planlı büyümenizi sağlar.

Firmamız İzmir Elektronikçiler Odasının Kayıtlı üyesidir.

Teknosoft Bilişim Hizmetleri ve Çözüm Merkezi

Adres

Yiğitler Mah. 331 Sokak No:14/A Şirinyer Buca İzmir

Telefon

Telefon: 0232 448 20 21
GSM     : 0555 353 00 02

Email

info@e-teknosoft.com     
http://e-teknosoft.com

Sosyal Medya